מדיניות החנות


מדיניות עסקית ושאלות נפוצות

אנו מודים לך על בחירתך וגלישה בחנות המקוונת שלנו. על מנת להפוך את חוויית הקנייה שלך מושלמת, הנה כמה שאלות ותשובות.

איך אני משלם?

 PayPalהיא השיטה המועדפת שלנו לתשלומים. זוהי הדרך המהירה, הקלה והבטוחה ביותר לשלם עבור המוצרים או השירותים שלך באינטרנט PayPal מציעה הגנה לקונה ולמוכר .

מה אם אין לי חשבון PayPal ?

אם אין לך חשבון PayPal כדי להתחיל לקנות את הפריט הראשון אצלנו התהליך מאד קל. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כפתור 'קנה עכשיו' ולפעל לפי השלבים. בחר PayPal כשיטת התשלום,אז תינתן לך הזדמנות להזין את פרטי הכרטיס שלך כדי לשלם עבור ההזמנה שלך בצורת התשלום המאובטחת של PayPal. לאחר שהתשלום בוצע, תינתן לך הזדמנות לפתח את חשבון ה-PayPal שלך ולבצע את התשלום עבור הפריטים שלך בעתיד בצורה קלה. במקרה של בעיה עם התשלום, הודע לנו על כך.

האם האתר שלך מאובטח?

כן. אנו עומדים ברמה הגבוהה ביותר של תקני PCI (כרטיס אשראי בתעשייה). כמו כן,  SSL מאובטח מופעל בכל עת, ולכן המידע שלך הוא תמיד בטוח לחלוטין.

תוך כמה זמן אקבל את הפריטים שלי?

בדרך כלל לוקח לנו 2-3 ימי עסקים לטפל במשלוח הפריטים. כל ההזמנות יישלחו דרך דואר רגיל עם מספר מעקב זמן המשלוח בארץ  הוא כ 10-30 ימים. זמני המשלוח עשויים להשתנות, בהתאם לכתובת המשלוח שמסרת  או לפי זמני דואר ישראל. חלק מהכלים נשלחים מחו"ל וזמן האספקה משתנה בין 35-65 יום . 
בהזמנת מספר פריטים יתכן שהמשלוח יגיע בחלקים.

כיצד אוכל לקבל החזר?

אם ברצונכם להחזיר את הרכישה, אנו מאפשרים החזרות בהתאם למדיניות ההחזרה והמשלוחים .את עלות המשלוח החוזר משלם הלקוח. קטגורית עוגות לא ניתנת להחזרה. אנא צרו איתנו קשר לקבלת אישור החזרה וכתובת למשלוח חוזר. אנו ממליצים לך להשתמש בשירות ספק מכובד בעת החזרת הסחורה שלך. נא ארזו הפריט כראוי.

 

עבור כל שאלה אל תהססו לפנות אלינו ישירות. שוב תודה ותהנו !